Kredytowanie leczenia w DENTICA Centrum Stomatologii i Ortodoncji

Powrót doStomatologiastrony wyżej

DENTICA oferuje swoim Pacjentom możliwość leczenia stomatologicznego rozkładając płatności na raty. W tym zakresie współpracujemy z RATALNIE.COM S.A., który specjalnie dla naszych Pacjentów przygotował atrakcyjną ofertę kredytu. Finansowanie leczenia z kredytu to doskonałe rozwiązanie, które pozwala Państwu na skorzystanie z pełnej gamy zabiegów oraz usług świadczonych przez nasze Centrum. Aby zapewnić komfort, wszelkie procedury udzielenia kredytu zostały skrócone do minimum.

 

Jak to wygląda w praktyce? Krok po kroku ...

 
Pacjent na wizycie konsultacyjnej otrzymuje wstępna wycenę leczenia, która jest informacją o ewentualnej wysokości kredytu.
W dowolnej chwili Pacjenta składa wniosek kredytowy za pośrednictwem ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU SKŁADANIA WNIOSKÓW na stronie MediRaty. 

Proszę kliknąć w link lub baner poniżej, aby przejść do strony MediRaty w celu złożenia elektronicznego wniosku.


 
W ciągu 5 minut Pacjent powinien otrzymać informację drogą elektroniczną o przyznaniu kredytu lub ewentualnej odmowie jego przyznania.
Po podpisaniu Umowy kredytowej Pacjent zgłasza się do Centrum DENTICA w celu wykonania zabiegu lub usługi.
 
Resztę formalności dopełnią konsultanci RATALNIE.COM S.A. oraz personel w Centrum DENTICA.
 

Informacji dodatkowych udzielą Państwu konsultanci RATALNIE.COM pod numerami telefonów: 801 000 265 lub 22 266 83 70 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00) lub nasz personel pod numerami telefonów: 34 324 22 18 lub 697 639 112.

Zapłacisz u nas kartą: VISA MASTERCARD MAESTRO POLCARD PLUS
Płatność ratalna z serwisem: MEDIRATY
Wszystkie bieżące informacje znajdziesz na naszej stronie Facebook