Personel

Powrót doO nasstrony wyżej

PERSONEL

Właścicielem Centrum Stomatologii i Ortodoncji DENTICA w Częstochowie jest lek. Stom. Sylwia Kołcz, która wraz z zaprzyjaźnionymi lekarzami stanowi zgrany zespół specjalistów. Cały zespół ciągle podnosi swoje kwalifikacje aby być na bieżąco z nowościami i trendami w dziedzinie stomatologii. W Centrum Stomatologii i Ortodoncji DENTICA  pracują wyłącznie osoby, dla których wspólna praca w zespole jest pasją, stąd nasz personel pomocniczy: higienistki i asystentki stomatologiczne posiadające certyfikaty (dyplomy) oraz wieloletnią praktykę w zawodzie, aby mogli nas Państwo obdarzyć absolutnym zaufaniem.

 

 


lek. stom. Sylwia Kołcz

Lekarz dentysta Sylwia Kołcz  /  Zobacz ceryfikaty i pełny opis

 
Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 2004 roku. Jest właścicielem oraz lekarzem prowadzącym w Centrum DENTICA. Największą pasja dr Kołcz jest ortodoncja i to właśnie tą dziedziną zajmuję się w Centrum DENTICA. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Ortodontycznego IAO – InternationalAssociation for Orthodontics.
Ukończyła podyplomowe studia z ortodoncji, na jednym z najstarszych uniwersytetów stomatologicznych w Europie: Universita Degli Studi di Siena, we Włoszech, gdzie pod okiem najlepszych specjalistów poszerzyła wiedzę teoretyczną oraz rozwinęła umiejętności kliniczne, zgodne ze światowymi standardami nowoczesnej ortodoncji. Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych w każdym wieku. Swoja wiedzę stale pogłębia na licznych szkoleniach, po to, aby jak najlepiej leczyć swoich pacjentów.
 
 

Lek. dentysta Marek Stępniak

Lekarz dentysta Marek Stępniak

 
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W Centrum Dentica zajmuje się leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu stomatologii ogólnej oraz protetykiGłównym priorytetem jaki sobie stawia to wysokie standardy i nowoczesne techniki leczenia, które umożliwiają wykonywanie zabiegów bezboleśnie, bezstresowo oraz z maksymalnym komfortem dla Pacjenta
 

lek. dentysta Magdalena Kołodziejczyk

Lekarz dentysta Małgorzata Kołodziejczyk

 
Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu na kierunku lekarsko dentystycznym.Studia ukonczone w 2005r. Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie na kierunku Kosmetologia dla Lekarzy. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W Centrum Dentica zajmuje się leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zabiegami z Medycyny Estetycznej.

lek. stomatolog Konrad Kudła

Lekarz stomatolog Konrad Kudła

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbył w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym oraz w wielospecjalistycznym gabinecie prywatnym. Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii w latach 2016-2020. Organizator i uczestnik warsztatów praktycznych i międzynarodowych konferencji. W centrum Dentica zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz endodoncją mikroskopową zarówno u dzieci i dorosłych.


Małgorzata Zalewska - higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna Małgorzata 

 
Asystuje podczas zabiegów stomatologicznych oraz wykonuje profesjonalne zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki.

Kamila Machoń asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna Kamila

 
Asystuje podczas zabiegów stomatologicznych.

 

 

Asystentka stomatologiczna Wiktoria

Asystentka stomatologiczna Wiktoria

 
Wiktoria czynnie asystuje podczas zabiegów stomatologicznych.
 

 

Klaudia Prytuła asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna Klaudia

 
Asystuje podczas zabiegów stomatologicznych.

Barbara Ziółkowska asystentka stomatologiczna

 

                           Higienistka stomatologiczna Barbara

       
Asystuje podczas zabiegów stomatologicznych oraz wykonuje profesjonalne zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki.      

 

Iwona Peryga Rejestracja

 Rejestratorka Iwona

 
Rejestratorka udziela naszym Pacjentom rzetelnych informacji dotyczących ich leczenia oraz zabiegów przeprowadzanych w naszym Centrum DENTICA.
 

Koordynator / Rejestratorka Olga

    Koordynator / Rejestratorka Olga

 
Olga zajmuje się pracami biurowymi, odpodowiada za kontakt z naszymi Pacjentami, udziela rzetelnych informacji dotyczących ich leczenia, oraz zabiegów przeprowadzanych w naszym Centrum DENTICA.
 

Asystentka stomatologiczna Monika

 
Monika czynnie asystuje podczas zabiegów stomatologicznych.

 
Zapłacisz u nas kartą: VISA MASTERCARD MAESTRO POLCARD PLUS
Płatność ratalna z serwisem: MEDIRATY
Wszystkie bieżące informacje znajdziesz na naszej stronie Facebook