Personel

Powrót doO nasstrony wyżej

POZNAJ NASZ PERSONEL

Właścicielem Centrum Stomatologii i Ortodoncji DENTICA jest lek. Stom. Sylwia Nawracała, która wraz z zaprzyjaźnionymi lekarzami stanowi zgrany zespół specjalistów. Cały zespół ciągle podnosi swoje kwalifikacje aby być na bieżąco z nowościami i trendami w dziedzinie stomatologii. W Centrum Stomatologii i Ortodoncji DENTICA  pracują wyłącznie osoby, dla których wspólna praca w zespole jest pasją, stąd nasz personel pomocniczy: higienistki i asystentki stomatologiczne posiadające certyfikaty (dyplomy) oraz wieloletnią praktykę w zawodzie, aby mogli nas Państwo obdarzyć absolutnym zaufaniem. 

Lekarz dentysta Sylwia Nawracała  /  Zobacz ceryfikaty i pełny opis

 
Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 2004 roku. Jest właścicielem oraz lekarzem prowadzącym w Centrum DENTICA. Największą pasja dr Nawracały jest ortodoncja i to właśnie tą dziedziną zajmuję się w Centrum DENTICA. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Ortodontycznego IAO – InternationalAssociation for Orthodontics.
Aby podnosić swoje zawodowe kwalifikacje odbywa podyplomowe studia z ortodoncji, na jednym z najstarszych uniwersytetów stomatologicznych w Europie: Universita Degli Studi di Siena, we Włoszech, gdzie pod okiem najlepszych specjalistów poszerza wiedzę teoretyczną oraz rozwija umiejętności kliniczne, zgodne ze światowymi standardami nowoczesnej ortodoncji. Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych w każdym wieku. Swoja wiedzę stale pogłębia na licznych szkoleniach, po to, aby jak najlepiej leczyć moich pacjentów.
 
Sylwia Nawracała - ZnanyLekarz.pl
 

 

Lekarz dentysta Marek Stępniak

 
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W Centrum Dentica zajmuje się leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu stomatologii ogólnej oraz protetyki. Głównym priorytetem jaki sobie stawia to wysokie standardy i nowoczesne techniki leczenia, które umożliwiają wykonywanie zabiegów bezboleśnie, bezstresowo oraz z maksymalnym komfortem dla Pacjenta.

 

Lekarz dentysta Marcin Sarna

 
Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej. W Centrum Dentica zajmuje się leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu stomatologii ogólnej oraz protetyki. Głównym priorytetem jaki sobie stawia to wysokie standardy i nowoczesne techniki leczenia, które umożliwiają wykonywanie zabiegów bezboleśnie, bezstresowo oraz z maksymalnym komfortem dla Pacjenta.

 

Higienistka stomatologiczna Małgorzata Zalewska

 
Asystuje podczas zabiegów stomatologicznych oraz wykonuje profesjonalne zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki.

 

Asystentka stomatologiczna Kamila Machoń

 
Asystuje podczas zabiegów stomatologicznych.

 

Asystentka stomatologiczna Olga Benduch

 
Asystuje podczas zabiegów stomatologicznych.

 

Rejestratorka Justyna Rygał

 
Rejestratorka udziela naszym Pacjentom rzetelnych informacji dotyczących ich leczenia oraz zabiegów przeprowadzanych w naszym Centrum DENTICA.

 

Zapłacisz u nas kartą: VISA MASTERCARD MAESTRO POLCARD PLUS
Płatność ratalna z serwisem: MEDIRATY