Medycyna Estetyczna

Powrót doStrona głównastrony wyżej

Dentica Medycyna Estetyczna to miejsce, które powstało jako dopełnienie Dentica Centrum Stomatologii i Ortodoncji, gdzie naszym celem jest tworzenie pięknego uśmiechu, który często mocno wpływa na zdrowie, podniesienie samooceny, wygląd i szczęście pacjentów.

 
 

Medycyna Estetyczna Częstochowa

 

Dentica Medycyna Estetyczna znajduje się w samym sercu miasta Częstochowa. Stworzona została przez lek. stom. Sylwię Kołcz i lek. stom. Małgorzatę Kołodziejczyk - kobiety z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, dla których piękny uśmiech, promienna i dobrze wyglądająca twarz to nie tylko codzienna praca, ale też ogromna pasja.

Zabiegi medycyny estetycznej, które możemy Wam zaproponować (powiększanie ust, korekta zmarszczek, korekta uśmiechu dziąsłowego, kształtu nosa czy bródki) bardzo często dopełniają efekt leczenia ortodontycznego czy protetycznego i pozwalają uzyskać lepsze efekty, prawidłowe proporcje i dobrze, zdrowo i estetycznie wyglądającą twarz.

Nasze wieloletnie doświadczenie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji, a przede wszystkim ogromna ilość zadowolonych pacjentów są najlepszą rekomendacją dla tego miejsca.

Zapraszamy serdecznie!

 

Przyjmujemy w każdą środę w godzinach od 12.00 do 20.00 i piątek w godzinach od 8.00 do 16.00

W celu ustalenia terminu wizyty zapraszamy do kontaktu z rejestracją pod numerem telefonu

506 569 590

 

Zapłacisz u nas kartą: VISA MASTERCARD MAESTRO POLCARD PLUS
Płatność ratalna z serwisem: MEDIRATY
Wszystkie bieżące informacje znajdziesz na naszej stronie Facebook